skip to Main Content

ELAZIĞ AKADEMİ KARİYER OKULU olarak bilgisayar programları kurslarımız arasında AutoCAD kursu bulunmaktadır. AutoCAD kursu günümüz şartları göz önünde bulundurulduğunda birçok sektöre hitap eden, birçok sektörün kullandığı 2 ve 3 boyutlu bir çizim programıdır. AutoCAD nedir? AutoCAD programı; ilk 1980’de Amerika Birleşik Devletleri merkezli Autodesk şirketi tarafından geliştirilmeye ve kullanılmaya başlanmış, günümüzde de yaygın bir şekilde kullanılan bilgisayar destekli bir tasarım (CAD) programıdır. Yeryüzünde ilk vektör tabanlı çizim programı olma özelliğine sahip AutoCAD ile yapılan çizimler, çözünürlükten bağımsızdır. Böylece yaptığımız çizim çalışması, görüntü kalitesi bozulmadan rahatlıkla boyutu değiştirilebilir. AutoCAD kursu ile yapacağınız çizimin yapılma amacına bağlı olarak iki veya üç boyutlu çizimler yapabilirsiniz.

AutoCAD kursu bulunduğunuz sektöre göre bir binanın planını çizebilir, üretilecek bir makine ve makine parçasını çizebilir, dekorasyonu değişecek bir dairenin modelini bilgisayarda tasarlayabilirsiniz. AutoCAD kursu kullanıcılara esnek, özelleştirilebilen tasarım imkânı sağlayan AutoCAD kursu ile tasarımlar mühendislik anlayışı ile tasarlanabilir. AutoCAD kursu dış etkilere maruz kalacak tasarımların bilgisayar üzerinde analiz ve simülasyonunun görülmesine de olanak sağlar. Kursiyerler, AutoCAD kursu ile tasarımlarının mukavemetlerini ölçebilirler. Ölçüler ile tasarımlarının kuvvetli ve zayıf yönlerini görürler ve eksik zayıf yönlerini giderebilirler.

ELAZIĞ AUTOCAD EĞİTİMİ

ELAZIĞ AKADEMİ KARİYER OKULUNDAN alacağınız AutoCAD eğitimi ile profesyönel bir şekilde çizimler yapabilir ve   çizimlerinizin analizlerini gerçekleştirebilir seviyeye ulaşırsınız.  Autocad eğitimi ile bir çok sektörde iş imkânı bulabilirsiniz. Size sağladığımız AutoCAD eğitimi ile kariyerinizde büyük bir adım atmış olacaksınız. AutoCAD eğitimi sonunda MEB onaylı alacağınız sertifikayı Türkiye de ve denklik antlaşması olan tüm yabancı ülkelerde kullanabilirsiniz.  AutoCAD eğitimi iki ay sürmektedir. Her hafta üç gün katılacağınız dersler iki ders saatinden oluşmaktadır. Ayrıca kursiyerlerimize gün boyunca pratik yapma imkânı sunan sınıflara sahibiz. İstediğiniz bir zaman diliminde gelerek kursumuzda pratik yapabilir, kendinizi geliştirmek için çizimler yapabilirsiniz.

Back To Top