skip to Main Content

Elazığ bilgisayar kursu olarak Elazığ şehrinde faaliyet gösteren tek kurs olmanın gururunu yaşamaktayız. Elazığ Bilgisayar kursu olarak 4 haftalık bir eğitim programı uygulamaktayız. 4 haftalık programımızın ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından aldığınız eğitim sertifikalandırılmaktadır.

Elazığ bilgisayar kursu eğitimimizde temel bilgisayar kullanımı ve Office programlarını en ince detaylarına kadar öğrenir ve yaşamınız boyunca kullanabilirsiniz. Bilgisayarın hayatımızdaki öneminin ve kullanımının her gecen gün artması Elazığ bilgisayar kursu olarak bu eğitime verdimiz önemi arttırmıştır. Titizlik ve hassasiyetle verdiğimiz eğitimler haftada 2 gün olmak suretiyle bizzat bilgisayar başında uygulamalı bir eğitimdir. Elazığ bilgisayar kursu bünyesinde katılacağınız bu kurs maksimum 12 kişilik sınıflarda işlenmektedir.

Elazığ İleri EXEL Kursu

Birçok işletmenin işe alım sürecinde başvuruda bulunan kişilere sorduğu sorular arasındadır. Exel kullanımınız hangi düzeyde? Exel kursu bilgisayar işletmenliği kursunun bir bölümüdür eğitimin temel yapı taşıdır. Exel kursu ile birçok kışının tahmin edemeyeceği kadar geniş olan exel programını profesyonel bir şekilde öğrenmiş olursunun. Exel Kursunu bitiren öğrencilerimiz sadece exel programı ile bir işletmenin tüm muhasebesini tutabileceklerini fark etmiş olurlar.

BİLGİSAYAR SERTİFİKASI

Tüm bu derslerin sonunda aldığınız MEB onaylı bilgisayar sertifikası ile tüm özel kurumların yanı sıra Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Milli eğitim bakanlığı vb. devlet kurumlarına başvurularınızda kullanabilirsiniz. Bilgisayar sertifikası ile MEB denklik anlaşması olan tüm ülkelerde de iş başvurularınızda geçerlilik gösterir.

Çalışıyor olmanız ya da yoğun bir eğitim hayatınızın olması bilgisayar sertifikası almanıza engel değildir. Uygun fiyatlara özel derslerimizle size uygun bir eğitim programı  ile  bilgisayar sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Back To Top