skip to Main Content

İngilizce yeryüzünde en çok konuşulan dil olma özelliğini büyük bir farkla elinde bulundurmaktadır.  Yaklaşık 2 milyar insanın aktif olarak kullanmaktadır. İngilizce dilini konuşabiliyor olmanız dünya üzerinde herhangi bir yerde iletişim kurabilmenin garantisini size verir. İngilizce dili sayesinde istediniz bir ülkede çalışabilir ve hayatınızı idame ettirebilirsiniz. Binlerce üniversitenin dil seçenekleri arasında İngilizce en başta gelmektedir. İngilizce bilgisine sahip olarak yer kürede istediniz bir üniversitede eğitim alabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

ELAZIĞ’IN EN İYİ İNGİLİZCE KURSU

İngilizce öğrenmek bu kadar önemli seviyelerde iken Elazığ’ın en iyi İngilizce kursu olarak en büyük kaygımız insanlarımızın İngilizce öğrenmekten korkmamalarını sağlamaktır.  Elazığ’ın en iyi İngilizce kursu olarak bu dildeki kabiliyetlerini geliştirmek bizim işimiz. İngilizce dilinde konuşabilmenin dışında yabancı bir dilde düşünebildiğinizi hayal edin. Elazığ’ın en iyi İngilizce kursu ile size İngilizce düşünebilmenin ötesine ulaştırmayı hedefliyoruz. Yüksek hedeflere en iyi olanlar ulaşabilir bu yüzden Elazığ’ın en iyi İngilizce kursuyuz.

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK

İngilizce öğrenmek çaba gerektirir. Çaba harcamak iyi bir motivasyonun eseridir. Bu yüzden İngilizce öğrenmek yüksek motivasyon ister. Size bu motivasyonu kazandırmak ve canlı tutmak ileri tecrübelere sahip, güler yüzlü eğitim kadromuzun ilk amacıdır. İngilizce öğrenmek gerek okul hayatınız gerekse iş hayatınız için koydunuz hedeflerin başında gelmelidir. İngilizce öğrenmek ilk ve orta öğretim hayatlarınızın kâbusu olmuş örgün eğitiminizin baş düşmanı görünebilir. Lakin İngilizce öğrenmek bizim yöntemimizle basitleşmiştir. Geleneksel gramer bazlı eğitimden yalın bir eğitim anlayışı benimseyerek Anlıyorum ama konuşamıyorum akımın önüne geçmekteyiz. Tüm dillerde ortak olan beş Temel becerinin (okuma, yazma, dinlediğini anlama, konuşma ve iletişim kurma) kullanılarak konuşmanın temel hedef yapıldığı bir eğitim düzeniyle, öğrencilerimizin günlük hayatlarının her anında İngilizceyi anlayarak ve konuşarak yaşayabilmelerini hedeflemekteyiz.

Elazığ dil okulları arasında 20 yıllık deneyimimizle Elazığ halkına hizmet vermekten kıvanç duymaktayız. Ayrıca Elazığ dil okulları olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından diploma ile taçlandırılan kurslarımız size okul ve iş hayatınızda büyük bir referans olmaktadır. Elazığ dil okulları arasında bizzat MEB’in mührü ile süslenen tek İngilizce kursu olmanın gururunu yaşamaktayız.

Back To Top